ПРО НАС

КİЛЬКА СЛİВ

ТОВ "Pelikan International Sports Activities and Organization Services Itc.» - це міжнародне футбольне агентство, яке об'єднує фахівців з досвідом роботи не менше 20 років. Ми займаємося широким спектром діяльності. Ми реалізуємо програми, що відповідають правилам і рекомендаціям всіх міжнародних футбольних організацій. Ми працюємо над модернізацією футбольної інфраструктури та інноваційними проектами. Наше футбольне агентство працює з футбольними клубами різних категорій, щоб застосовувати експериментальні версії існуючих проектів. Наш штат креативних маркетологів готує конкретні програми по створенню фінансових ресурсів для футбольних клубів у регіонах. Ми використовуємо поліпшені програми скаутингу і підбору. Ми обговорюємо глобальний і локальний розвиток футболу в регіоні з футбольними асоціаціями різних країн і надаємо консультаційні послуги


У вересні 2020 року агентство Pelikan розпочало реалізацію проектів співпраці з українським агентством M & B Football Management. Програми розвитку ФІФА були представлені різним професійним футбольним клубам, і планується надання послуг. При цьому в рамках цієї співпраці буде реалізований проект "Talent Scouting", який вважається серйозною можливістю для молодих гравців, і авторські права належать цим компаніям.

Наш Досвід

  • Talent Scouting Норвегія
  • Talent Scouting Туреччина
  • Talent Scouting Азербайджан

Скаутинг

Пріоритетом кожного футбольного клубу є отримання хороших гравців у відповідних умовах та вчасно. "Скаути" - це категорія професіоналів пошуку футболістів, ліцензована міжнародними футбольними організаціями. У вас може бути хороша скаутська команда, але пам’ятайте, що їх вибір може бути обмеженим. Крім того, можливості скаутів обмежуються в різних ситуаціях при виборі гравця. Звичайно, сучасні розвідувальні мережі Wyscout, IncStat значно покращили можливості цієї області. На жаль, ці фактори ще не усунули випадків неправильного підбору клубних тренерів. Звичайно, ми всі помиляємось. Однак, коли ці помилки стають постійними, футбольний клуб стикається з серйозними фінансовими втратами та спортивними результатами.

Як слід зробити правильний процес пошуку?
На які основні критерії слід звернути увагу розвідників?

Курси з цих предметів проводяться на регулярних тренінгах, організованих Pelikan International Sports Activities and Organization Services. Ми також пропонуємо цю послугу окремим клубам. Як відомо, скаутингу слід стежити у футбольних академіях та футбольних навчальних центрах. Відбір молодих талантів - процес більш складний, ніж вибір професійних гравців. Це тонка, але важлива різниця між реальністю та майбутнім потенціалом.

Головна мета проекту «Talent Scouting» - бути чесним посередником у майбутньому молоді, мінімізуючи помилки при виборі гравців. Кожен молодий професійний гравець, який бере участь у процесі відбору, може бути впевнений, що наші професійні скаути максимально використають свої можливості.

РЕЄСТРУЙТЕСЯ