Речі На Які Треба Звернути Увагу-в Ругламентi

Регламент / Правилами

Важливий пункт!

Учасники повинні пройти медичний огляд за 2 дні до гри і мати при собі довідку про стан здоров'я. Перед грою адміністратори зберуть довідки. Учасники, які не надали довідку, до гри не допускаються!

1. Всі футболісти віком 16-20 років (2000-2004 г / пик.), Можуть взяти участь у цьому проекті!
2. Щоб стати учасником, ви повинні заповнити реєстраційну форму на сайті www.talentscoting.org і сплатити внесок учасника.
3. Внесок за участь приймається тільки при онлайн-оплати і становить 555 грн з людини.
4. Після реєстрації, Ви отримаєте запрошення по електронній пошті, для участі в тому місті, де учасник або проживає в цьому регіоні, або знаходиться близько до нього.
5. Матчі будуть проходити між 2-я командами по 11 чоловік в короткі періоди за участю бригади футбольних арбітрів
6. За кожним матчем стежитимуть як мінімум 2 скаутські команди, результати виборів будуть оголошені після загальної оцінки скаутів і повідомлені вам в письмовій формі. Учасники інформуються про результати відбору протягом 2 днів з дня їх участі в іграх.
7. Коли вони приходять на ігри, кожен гравець повинен мати при собі ігрову форму, бутси.
8. Після відбіркового раунду квалівікації, 44 гравцi,які пройшли в фінал, будуть грати повноцінний матч, 2 тайми по 45 хвилин.
9. Після фінального матчу, 24 гравця відібрані як кандидати в команду, відправляться на навчально-тренувальний збір в Анталії (Туреччина).
10. Період навчально-тренувального збору розрахований на 14 днів, під керівництвом іноземних фахівців!
11. У період збору команда проведе товариські матчі з професійними футбольними клубами з різних країн. Дані, зібрані в ході підготовчих матчів, будуть підготовлені скаутськими лабораторіями та додані в базу даних футбольних клубів.
12. Футболісти, які досягли успіху в цій організації, матимуть можливість підписати професійний контракт з футбольними клубами як в Україні, так і по всьому світу.

COVID-19

Організатори зобов'язалися ввести певні обмеження в зв'язку з глобальною пандемією. Є членом в іграх буде розписано, щоб не було багатолюдно. Тільки 2 команди і 22 людини, які готуються до наступного матчу, будуть допущені на стадіон, де буде проводитися матч. Учасники, які очікують наступної гри, повинні носити маску і дотримуватися норм дистанції. Після ігор діалог з організаторами заборонений. Після участі в матчі кожен учасник повинен покинути стадіон і дочекатися результату по електронній пошті протягом наступних 2 днів. У роздягальнях стадіону проводиться регулярна санітарна і гігієнічне прибирання.

Питання та відповіді

1. Мені немає 16 років. Чи можу я брати участь у виборах?
Згідно з правилами «Пошук талантів - 2020», організованим в Україні, молодша вікова група, що має право брати участь, народилася в 2004 році. У наступному році ви можете брати участь в наймолодшій віковій групі
2. Мені 21 рік. Чи можу я брати участь?
Найстарша вікова група, що має право брати участь у відповідності з регламентом «Пошук талантів - 2020», організованим в Україні, народилася в 2000 році. Ви не можете брати участь!
3. В даний час я є членом футбольного клубу або футбольної школи. Чи можу я брати участь?
У заході можуть брати участь всі молоді люди, вік яких відповідає регламенту. Членство в клубі або футбольної академії не турбує організаторів конкурсу талантів і не створює проблем для їх участі.
4. Чи можуть учасники поміняти міста, в яких вони братимуть участь після реєстрації?
Ні це не так. Ви будете включені в заявку відповідно до містом, який ви вказали при реєстрації. Тому ви повинні правильно вказати всю інформацію при реєстрації.
5. Чи будуть обрані гравці прийняті в професійні клуби?
Так, у організаторів є серйозний досвід в цьому плані. Планування кар'єри буде зроблено для вас відповідно до вашого рівня потенціалу.
6. Чи можлива оплата готівкою?
Це неможливо. Платіжна система просто онлайн, і вам потрібно зареєструватися під час реєстрації.

Наш Досвід

  • Talent Scouting Норвегія
  • Talent Scouting Туреччина
  • Talent Scouting Азербайджан
РЕЄСТРУЙТЕСЯ